1. سلااااااممممم خوبین؟ خوش میگذره؟ میبینید چقدر بارون میاد؟ ^_^ عین این بارون‌های تو فیلم‌هاست که دو ثانیه زیرش باشی موش آب کشیده میشی :دی 

2. درس و اینا خوبه خداروشکر و آخر هفته هم که آزمون داریم و امیدوارم پیشرفت کنم نسبت به دفعه قبل :)

3. برای این دو روز تعطیلی مجوز گرفتن و ما کلا مدرسه‌ایم و واقعا خداروشکر که تونستن بگیرن وگرنه که من نمیتونستم درس بخونم :/ مثلا جمعه تو خونه اصلا نتونستم بخونم و ساعت ۸ شب خوابیدم ۱۲ بیدار شدم خوندم تا کاملا سکوت باشه! 

4. مدرسه‌مون مدرسه نیست که :/ جنگله رسما :/ ظهر مرغابی و خروس ول میگردن تو حیاط در طول روز هم که گربه‌ها :/ بعد برعکس گربه قبلی‌ها که وحشی بودن اینا خیلی لوسن و همش دم پر بچه‌هان و بچه‌ها هم هی بیشتر لوسشون میکنن :/ تازه بقلشونم میکنن و من موندم چطور میتونن واقعا؟ -_- بابا کلی میکروب و مرض داره اون -_- 

5. یاسمن از گربه میترسه منم از زنبور و کلا هرچی ه‌ست :/ دیروز اومدیم ناهار بخوریم هی زنبور میومد بعد من بلند شدم این باز دنبال من اومد :/ بهش میگم بابا میدونم خوشمزه‌م ولی برو گمشو :| آره خلاصه که کلی بهش گفتم نفهمِ خر برو اونور ولی خا چون نفهمه نفهمید و هی دنبالم میومد :| بعد رفتیم دم حوض نشستیم (آره مدرسه‌مون یه حوض داره! تازه حوضشم خیلی بزرگه!) و دنبالمون گربه‌ها اومدن :/ حالا من خوب شدم یاسمن شروع کرد و تهشم برگشتیم تو :| باز دوباره زنگ بعدش که داشتیم چیپس و ماست موسیر میخوردیم، اول گربه‌ها و بعدشم زنبورها حمله کردن -_- 

بذارید اینم بگم تا شدت ترسم از زنبور رو بهتر درک کنید. جمعه با قاسمی کلاس داشتیم بعد یه زنبور اومد تو کلاس. اولش اونور بود و رو پنجره نشسته‌بود و نمیرفت بیرون هرکار کردن بچه‌ها :/ بعد دیگه خود قاسمی وارد عمل شد و به قول خودش این زنبور که از طایفه خرهاشون بود رو انداخت بیرون. بعد چند دقیقه یکی دیگه اومد و اینبار اومد سمت من و کاملا تو حلق من بود و منم بلند شدم از سر جام وایسادم :| بعد خودمو تازه خیلی کنترل کردم جیغ نزدم :/ بعد نشستم دیدم که دارم مثل بید میلرزم و به واقع واحیرتا و خودمم مونده‌بودم که چرا اینقدر ضعف کردم '_' دیگه اجازه گرفتم رفتم آب به صورتم بزنم و صورتم دیدنی بود! عینهو لبو سرخ شده‌بودم :| 

6. نورا واسم قیافه میگیره و این رو مخمه -_- نمیفهمم چرا باید اینجوری کنه؟ آقا یه چیزی بود تموم شد رفت و میتونیم مثل دو تا انسان متمدن در کنار هم زندگی کنیم نه اینکه واسه من قیافه بگیره -_- متنفرم از اینکه برام قیافه بگیرن -_- پرروان ملت به خدا :/// 

7. بادوم زمینی خریدن ولی بهم همشو نمیدن :( میگن یه روزه تموم میکنی جوش میزنی بدبخت :| تازه آقاجونم برام خرما پیاروم آورده (تنها خرمایی هست که میخورم!) بعد اونا رو هم بیشتر از یه تعدادی نمیدن بهم :| بابا اونا که دیگه مال درخت خودم بوده :( 

9. نمیفهمم این چه مسخره‌بازی‌ایه که این دبیرهامون راه انداختن :/ هی میگن مشق‌ها رو عکس بگیریم بفرستیم :/ ما رو بیکار گیر آوردن :| اون قاسمی هم که یه سره باید درصد اعلام کنیم براش :/ 

10. من نمیفهمم شما که خودت خر میزنی دیگه چیکار به خر زدن من بدبخت داری؟ آره داداچ خر میزنم خب که چی؟ -_- مگه میشه سال کنکور خر نزد؟ اصلا با این دبیرهایی که ما داریم مگه میشه خر نزد؟ :/// ولمون کن حاجی تروخدا :/ هی میگی خرخون خرخون :/ به توچه من گزینه۲ چند شدم اصن؟؟؟ :/ 

8. اینم میز گوگولم ^_^ باز هم میگم اگر یه جا تو زندگیم شانس آورده‌باشم همینجا بوده! چون واقع میزم بهترین نقطه ممکنه ^_^ 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

توسعه چرخه سبز نگین کویر مطالب پر بازدید اینترنت hadisestan اموزش تایپوگرافی متن در فتوشاپ دانلود رایگان ایران سایت و کانال پایه یازدهم رشته انسانی،پایه یازدهم دانلود آهنگ جدید اقتصاد کلان