1. دیشب یه پست ۵، ۶ موردی نوشتم و وقتی همه‌چی تموم شده‌بود و فقط مونده‌بود مرتب کردن، یهو همه‌چی پاک شد و منم برعکس همیشه قبلش ذخیره نکرده‌بودم و کلا همه‌چی پرید و منم بستم همه‌چی رو رفتم :/// 

2. دیگه هرگز هیچ روز تعطیلی رو نمیمونم تو خونه! دلیلش هم بماند واسه خودم. 

3. دیشب ۵ نفری با سرویس برگشتیم. ۵ نفررررر اونم با پراید :| بعد رسما نصف شد کمرم :/ رسما رو هوا نشسته‌بودم. بعد مسئول سرویس هم گفته از این به بعد همینه و ۵ تاییم :| مسخره پیش خودت چی فکر کردی؟ ما کیف‌هامون تو صندوق به‌زور جا شد دیگه خودمون که هیچی :/ تازه ظهرش داشتم واسه بچه‌ها غر میزدم که این هم‌سرویسی‌هام درشتن بعد اون عقب خیلی جا تنگه :/ در این حد که وقتی دور میزنه لازم نیست جایی رو بگیری چون اصلا ت نمیخوری :/ ناشکری کردم خدا زد پس کله‌م گفت بیا حالا ۴ تایی بشینید :| 

4. داشتیم با یاسمن تو راهرو میدوییدیم که قبل زنگ بریم قمقمه‌م رو آب کنیم؛ یهو پام خورد تو یه چی و ناقص شد و خودمم نزدیک بود کله‌پا شم '_' برگشتم دیدم یه آقاست. گفتم ای وای آقای الفه و بدبخت شدم دیگه ولم نمیکنه :/ ولی خداروشکر دبیر تجربی‌ها بود. بنده‌خدا خنده‌ش گرفته‌بود نمیتونست چیزی بگه. منم با خجالت و خنده کلی معدرت‌خواهی کردم :دی بچه‌ها که صحنه رو دیده‌بودن بعدا میگفتن آنه حماسه افریدی‌ها! بنده‌خدا پاچیده‌بود! :)))))) 

5. این بچه‌های ما هم بیشعور هستن! بییییییشعوووورررر!!! دختره قمقمه منو گرفته برده بعد بهش میگم اقا قمقمه‌م دست توعه؟ میگه نه و به ادامه درس خوندنش میپردازه و منم دو ساعت از تشنگی خفه میشم و خانم به روی خودش نمیاره که اقا زدم قمقمه مردم رو گم کردم :/ حتی بعدش هم نمیاد بگه آقا قمقمه‌ت چیشد؟ پیدا شد؟ یا مثلا یهو میبینی سر کلاس قمقمه‌م نیست میشه و بعد خالی برگردونده میشه :/ یکی نیست بگه حاجی برای خود طرف هم یه دو قطره که بذار :/ واسه شما که نمیره آب کنه :/ 

6. اه حالم داره بهم میخوره. همه‌ش یه جا نشستم دارم درس میخونم و ذره‌ای تحرک ندارم و شام و ناهارم که قد گاو میخورم -_- این همه اشتها از کجا میاد الله و اعلم -_- از روزی که شروع کردم به درس خوندن تا الان ۶ کیلو چاق شدم و به واقع خاک تو سرم کنن -_- واقعا یکی از چیزایی که اعصابم رو بهم میریزه این روزها همین مسئله‌ست و کاری هم نمیتونم بکنم. چون به قول آریا تنها تفریحت خوردنه بدبخت :/ و واقعا راست میگه! 

7. عنوان آهنگ  (بگو که زنده‌ایم) چارتار 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سازمان تکثیرات افق باگیم kwjfkekf Terry Jeff دلم میخواد کانون علمی فرهنگی افلاکیان استان آذربایجان غربی تازه ها