1. حوصله‌م سر رفته و نمیدونم چه کنم '_' یعنی کار زیاده‌ها ولی من تنها کاری که دلم میخواد بکنم اینه که برم بیرون و آدم ببینم '_' برنامه‌م رو توی 561 دقیقه یا به عبارتی 9 ساعت و 21 دقیقه انجام دادم و تموم شده کارایی که قرار بوده امروز انجام بدم و حالا الان نمیدونم چه کنم تا اون یک ساعت و 39 دقیقه پر بشه. یحتمل کاری دیگه انجام ندم. چون آدمیم که اگه یهو وسط درس خوندم وقفه بیفته دیگه بعدش درس نمیخونم! مثلا نمیتونید به من بگید که حالا ظهر بریم فلان‌جا بعدش که اومدی درس بخون. چون من بعد از اینکه از فلان‌جا بیام دیگه درس نخواهم خوند حتی اگه کارام مونده‌باشه! 

2. امروز فقط 229 دقیقه گراف و نظریه تست زدم و دوتا ازمون دادم و واقعا دارم تایم زیادی میذارم برای درس‌های قاسمی و این بده! مثلا برای فیزیک اصلا اینقدر وقت نمیدارم در صورتی که فیزیک میطلبه ‌که زمان زیادی رو براش بذارم! فکر نکنید از ترسم از قاسمی زیاد میخونم یا چی، نه! این تایم فقط برای انجام کاراشه و هیچ تست اصافه‌تری نمیزنم! دیشب با آبان حرف میزدیم راجع‌بهش اتفاقا. درسته قاسمی خیلی دبیر میه و فلان ولی واقعا خیلی فشار میاره و تست میگه و خب در کل خیییلی زیاد کنکوریه و اجازه نمیده خلاقیت به خرج بدیم سر کلاسش. مثلا سوال‌های دایره رو فقط باید از راهی که اون میگه بریم در صورتی که میشه با راه‌های جذاب‌تر و اسون‌تر حلشون کرد و وقتی هم که بگی راهتو توجهی نمیکنه. 

3. دیشب درسم که تموم شد رفتم به مادرگرام میگم به نظرت چند ساعت خوندم؟ بلافاصله گفت ۱۱ ساعت و منم گفتم عحححح زدی تو خال! چه دقیق! گفت ما اینیم دیگه! میگفت مامانه میاد پیشش بعد بهشون میگه بچه‌تون اینجوریه و اونجوریه و اونا هم میگن عححح شما از کجا میدونید؟ اره خلاصه که ما اینیم :دی بعد بهش میگم ولی اوندفعه اشتباه گفتی که آزمونم رو خوب میدم! گفت اشتباه نگفتم الکی گفتم روحیه‌ت خراب نشه :دی بعدشم میدونم تو اون روز دستت اونجوری شد بهم ریختی. اتفاقا خوب هم شد که این اتفاق افتاد. ممکنه روز کنکور هم هر اتفاقی بیفته و تو باید یاد بگیری که بهم نریزی. 

4. قاسمی میگه هر جا هم عدالت نباشه اما تو کنکور هست و هرکی تلاش کنه نتیجه‌شو میبینه و خدا عادله و اینا این حرفشو اصلا قبول ندارم. خود شما ندیدید کسایی که کلی خوندن اما نشده؟ یا چمیدونم مثلا همین اتفاقی که برای من افتاد ممکن بود واقعا روز کنکور بیفته و بخاطر یه انگشت کنکورمو خراب بدم و نتیجه تلاش‌هامو نبینم! به‌نظرم بیشتر از اینکه عدل خدا رو بشه دید باهاش، میشه حکمت خدا رو دید. اینکه چجوری مسیر زندگی آدم‌ها مشخص میشه باهاش و همه یه جایی حکمت فلان رشته و دانشگاه قبول شدنشون رو میفهمن. 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Tanya Melanie طراحی سایت وردپرسی ارزان | طراحی سایت فروشگاهی ارزان طرح توجيهي رسالت کویر پلاس خودم، یک وال- ایی ساندویچ پانل و سازه پیش ساخته Wes