1. حال خوب رو که نوشتم امشب برات. غیر اونم که دلخوشیمون شده یه‌سری خل‌بازی دبیرهامون =)) میخواست فیلم بگیره بفرسته، میگه وایسید خوشگل کنم :)))))) به اون یکی میگم خیلی ممنون. میگه بزرگوارید :/ :)))) یکی از بچه‌ها بعد اون بزرگوار سیوم کرده =)))) یا اون یکی که وویس داده با بغض تو گلوش میگه بچه‌ها من خیلی ناراحتم آخه کفش نو خریده‌بودم، میخواستم بیام ببینید :| =))))) اینا بخش کوچکی از خل‌بازیاشونه که دیشب برای آبان کامنت کردم. :))) 

2. جمع‌بندی خیلی کار سختیه :( مخصوصا عمومی! باز تخصصیا خوبه ولی عمومی رو آدم نمیدونه چیکار باید بکنه :( تجربیاتتون از دوره‌ی جمع‌بندی رو شدید خریدارم! حس میکنم تایم‌هام همش پرته و دارم گند میزنم :( 

3. میدونید چیه؟ واقعا دور و برم کمبود یک آدم ذوقمند مثل خودم رو حس میکنم. (کنکوری هم نباشه! دوست کنکوری زیاد دارم. نمیشه وقت و بی وقت وقتشونو بگیرم که!) یکی که هی نزنه تو ذوق آدم و وقتی براش یه چی میفرستم بز نباشه و واکنش نشون بده و اگه ذوق میکنم نگه خب حالا :/ یا نگه چخبرته؟ :/ یا نگه چرا؟ :/ لعنتی نمیدکنید چقدر این تو ذوق زدناتون باد آدم رو خالی میکنه :( نمیتونید مثل من ذوق کنید نکنید؛ ولی میتونید سکوت کنید حداقل که -_- یا تهش به اسکل بودنم بخندید =/ 

4. از دیشب که اون چیزا رو راجع‌به دبستان نوشتم همش تو اون دوران دارم سیر میکنم. لعنتی چقدر خوب بود [لبخند چپلوک] باید یه‌سری پست مفصل راجع‌به خاطراتش بنویسم :) 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

آشپزی ساده دانلود دوبله فارسی بازی ها خانومانه موج دریا نماوا کلیپ 6 بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. نوشتم، خواندی، فضائی که تکرار نخواهد شد. بی قرار مدرسه زبان برنامه‌نویسی PYTHON تیم تخصصی طراحی وبلاگ درس کاربرد فناوری امیرمنصور بنی اسدی